آموزش تعمیر لوازم خانگی

برند پاکشوما از جمله لوازم خانگی با کیفیت و البته تولید داخلی و ملی کشور است. شما پس از خرید این دستگاه متوجه کلمات و کلیدهایی روی پنل آن خواهید شد که

برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشوما (جدید)

برند پاکشوما از جمله لوازم خانگی با کیفیت و البته تولید داخلی و ملی کشور است. شما پس از خرید این دستگاه متوجه کلمات و کلیدهایی روی پنل آن خواهید شد که جهت استفاده بهتر و نیز شستشوی باکیفیت باید با معانی و نحوه استفاده از این برنامه ها آشنا باشید.

دقت کنید آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما و نحوه رفع آنها و استفاده درست و اصولی از برنامه های لباسشویی با کاهش میزان فشار و صدمات در اثر استفاده درست از آنها سبب افزایش طول عمر دستگاه می شود. از این رو در این مطلب قصد داریم برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشوما را مورد بررسی قرار دهیم؛ پس تا پایان ما را همراهی کنید.

تصور کنید لباسشویی خود را خریده اید و می خواهید البسه تان را توسط آن بشویید. مطمئنا به هنگام نصب دستگاه نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما اندکی در رابطه با برنامه های شستشوی این دستگاه برایتان صحبت خواهد کرد.

اما چنانچه می خواهید اطلاعات جامع تری از نحوه استفاده از وسیله خود را کسب کنید بهتر است به مطالعه دفترچه راهنمای لباسشویی پاکشوما پرداخته و یا از کمک و مشاوره مرکز معتبر، مجاز و تخصصی دکتر تعمیرکار بهره مند شوید.

تعمیرکاران حرفه ای پاکشوما در این مرکز تخصصی به راحتی می توانند شما را در نحوه استفاده از این دستگاه راهنمایی کنند.

دکتر تعمیرکار با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امر خدمات تخصصی و حرفه ای خود نه تنها برند پاکشوما بلکه تمامی مدل و برندهایی لباسشویی همچون دوو، اسنوا، امرسان، کرال، سام، پاکشوما، ارج، آزمایش، پارس، زیرووات، آبسال و غیره را تحت پوشش خدمات تخصصی و تضمین شده خود در سراسر تهران و شهرهای اطراف آن قرار می دهد.


معرفی انواع دکمه های لباسشویی پاکشوما

در ابتدا بهتر است کمی با دکمه ها و اصطلاحات روی صفحه نمایش ( DISPLAY ) دستگاه آشنا شوید و بعد در ادامه به برنامه های شستشوی لباشویی پاکشوما بپردازیم. روی صفحه نمایش دستگاه علاوه بر وجود دکمه ها می توانید زمان باقی مانده برای شستشو را نیز مشاهده کنید. اما معانی هر کدام از این کلیدها:

Child Lock ( قفل کودک )

از این دکمه جهت غیرفعال کردن سایر کلیدها به هنگام راه اندازی دستگاه استفاده می شود تا کودک کنجکاو نتواند حین کار دستگاه آن را دستکاری کند.

On/Off ( روشن/ خاموش )

کاملا مشخص است که از این دکمه جهت روشن و خاموش کردن دستگاه استفاده می شود.

ولوم انتخاب برنامه های شستشوی

با چرخاندن این ولوم در جهت عقربه های ساعت به انتخاب چرخه شستشوی مورد نظر خود می پردازید. در نظر داشته باشید به هیچ وجه آن را خلاف جهت حرکت عقربه ها نچرخانید چراکه سبب هرز شدن و خرابی آن خواهید شد.

Extra Rinse ( آبکشی مجدد )

با استفاده از این کلید و انجام آبکشی اضافه سبب شده تا دیگر پودری روی لباس ها باقی نماند.

Start/Pause ( شروع/ توقف )

با انتخاب و فشار دادن این دکمه می توانید به شروع با توقف عملکرد دستگاه بپردازید.

Temp ( دما )

از آنجاییکه البسه با الیاف مختلف نیاز به انتخاب دمای آب مناسب خود را دارد شما می توانید به صورت دستی با انتخاب این کلید درجه آب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Spin Speed ( سرعت چرخش )

با استفاده از این دکمه می توان به تنظیم سرعت چرخش دیگ و یا دور موتور دستگاه پرداخت.

Time Delay ( تاخیر زمانی )

قابلیت این دکمه در امکان ایجاد تاخیر در شروع برنامه های شستشوی دستگاه است.
برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشوما
معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی پاکشوما

در این بخش به معرفی برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشوما خواهیم پرداخت که شامل:

Cotton ( لباس های کتان )

چنانچه بخواهید به شستشوی لباس هایی از جنس نخ و کتان بپردازید؛ بهتر است این برنامه را انتخاب کنید. در ضمن در این چرخه شستشو از آب سرد جهت حفظ کیفیت الیاف استفاده می شود.

Eco ( مصرف انرژی بهینه )

جهت شستشوی لباس های مختلف از جنس پنبه ای و کتان در حالت کمترین میزان مصرف انرژی می توان از این چرخه شستشو استفاده کرد. مسلما این برنامه با کاهش میزان مصرف آب و برق می تواند سبب صرفه جویی در این منابع انرژی شود.

Delicate ( لباس های ظریف )

جهت شستن لباس های حساس، گران قیمت و ظریفی همچون لباس های زیر و خواب استفاده می شود.

Quick ( شستشوی سریع )

چنانچه به دنبال برنامه ای جهت شستن سریع لباس های روزانه خود هستید؛ می توانید از شستشوی سریع استفاده کنید. توجه نمایید که لباس های خیلی کثیف را نباید با این چرخه بشویید.

Synthetic ( الیاف مصنوعی )

اگر به دنبال یافتن برنامه ای جهت شستشوی لباس هایی با الیاف مصنوعی هستید می توانید از این چرخه استفاده کنید.

Spin ( زهکشی لباس ها )

جهت زهکشی لباس ها به کار می رود.

Mix ( ترکیبی )

چنانچه بخواهید البسه با رنگ ها و الیاف مختلف را با هم بشویید استفاده از این چرخه شستشو را فراموش نکنید.

Hand Wash ( شستشوی دستی )

چنانچه لباس هایی حساس دارید جهت جلوگیری از صدمات می توانید با انتخاب این چرخه به شستن آن ها بپردازید.

Rinses ( آبکشی )

جهت آبکشی لباس ها استفاده می شود.
کلام آخر

به طور حتم اگر بخواهید بهترین عملکرد از دستگاه خود را داشته باشید بهتر است از برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشومای خود آگاه باشید تا دست به انتخاب درست آن ها بزنید. در صورت نیاز به خدماتی همچون نصب مجدد، سرویس و تعمیر لباسشویی پاکشوما یا بررسی کیفیت ماشین لباسشویی پاکشوما می توانید از خدمات تضمین شده، با کیفیت و قیمت مناسب و مشاوره رایگان دکتر تعمیرکار استفاده کنید. پس بدون اتلاف وقت با ما تماس بگیرید.

+ نوشته شده در  يکشنبه 22 اسفند 1400ساعت 18:35  توسط آموزش تعمیر لوازم خانگی   بازدید 144 برچسب ها: